خدمات مهندسی با كیفیت در صنعت و تولید، ضمن اینکه اساسی‌ ترین زیر ساخت توسعه اقتصادی محسوب می‌گردد، با برخورداری از بنیان‌ های علمی، تخصصی و پژوهشی می‌تواند به گونه‌ای پویا زمینه ساز رشد و بالندگی، نوآوری و ثمربخشی فعالیت‌ها باشد. شرکت طراح انرژی سپنتا در راستای اعتقاد به توانایی و تلاش نیروهای متخصص خود در گستره رشته‌ های فنی از قبیل خطوط انتقال نیرو و پست‌های فشارقوی، شبکه‌های توزیع برق، بهینه‌سازی مصرف انرژی، خطوط انتقال نفت وگاز، ژئوتکنیک، سازه‌های فلزی و بتنی، مدیریت و سیستم مطالعات اقتصادی و اجتماعی، معماری و نقشه‌ برداری به محلی برای به اشتراک نهادن تجربیات حرفه‌ای و تخصصی در بكارگیری دانش روز مبدل شده است.

با نگاه ویژه به اتحاد و مدیریت موثر و فراخور امور، فعالیت‌ های خود را با پیش‌بینی و انعطاف‌ پذیری در راستای مقابله با تغییرات محیطی اداره خواهیم نمود و تحت هر شرایطی مسئولیت‌ ها و تعهدات خود را به انجام خواهیم رساند. آرمان ما خلق مجموعه‌ای خلاق و فرامنطقه‌ای است که علاوه بر تعریف ارزش‌های نوین و خدمت به جامعه، در رویارویی با تغییرات نیز در برداشتن گام‌ های بلند و استوار، توانمند است. پرورش فرهنگی برای نوسازی و ابداع، انجام صادقانه کار، پیروی از قوانین و مقررات با حفظ بالاترین ارزش‌ های اخلاقی را سرلوحه کار خود دانسته و با ارزش نهادن به شفافیت، صراحت، انجام کار گروهی و با داشتن اتحاد از طریق ارتباطات فعال و تعیین اهداف مشخص، دستیابی به آن‌ها را با جدیت پیگیری می‌نمائیم.

در این راه مساعدت و یاری و هم‌ اندیشی همه دست اندرکاران صنایع را ارج می‌نهیم و با توكل به آفریدگار یکتا این اصول را همواره سرلوحه فعالیت‌های خود می‌دانیم.

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *