از آنجائيكه كشور جمهوري اسلامي ايران داراي رتبه دوم از نظر ذخائر گاز طبيعي در جهان مي‌باشد، استفاده از گاز به عنوان منبع انرژي تميز و عمده با قابليت صدور بالا و توليدات متنوع با ارزش افزوده بالا از اولويت ويژه‌اي در راهبرد توسعه اقتصادي و صنعتي كشور برخوردار مي‌باشد. با توجه به پيشرفت فزاينده صنعت گاز در جهان و پتانسيل‌هاي فراوان توسعه كشور در اين حوزه ضرورت برنامه‌ريزي در اين بخش بيش از پيش رخ مي نمايد. تحقق اين اهداف و توانمندتر ساختن صنعت گاز كشور آنهم در چالش مداوم با رقباي موجود در دنيا مستلزم وجود نيروي انساني متخصص و كارآمد و تربيت مؤثر مهندسان با قابليت‌هاي بالا براي صنعت نفت و گاز مي‌باشد.این شرکت، مجموعه‌ای كارآمد و متخصص مي‌باشد كه آمادگي خود را جهت ارائه خدمات مهندسی و طراحی به سازمان‌ها و شركت‌هاي فعال در زمينه نفت، گاز، پتروشيمي بالاخص صنایع بالادستی و پايين دستي و صنایع جانبي نفت و گاز اعلام می‌دارد. شرکت طراح انرژی سپنتا در زمینه ارائه خدمات مهندسی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و سایر صنایع زیربنایی کشور مفتخر است كه با همكاري چندين شركت معتبر اروپايی، خدمات مهندسی را با هدف پشتيباني فني و تكنولوژيك از صنايع راهبردی و حیاتی کشور با تکیه بر قابلیت‌های كارشناسي را ارائه نمايد تا بتواند گامی موثر در راستای مرتفع کردن نیازهای صنایع کشور و پیشرفت این صنعت بردارد و تلاش می‌کند که نهایت رضایت کارفرمایان را جلب نموده و در خدمت صنایع مادر و زیر بنایی کشور باشد.

از آنجائیکه کشور جمهوری اسلامی ایران دارای رتبه دوم از نظر ذخائر گاز طبیعی در جهان می‌باشد، استفاده از گاز به عنوان منبع انرژی تمیز و عمده با قابلیت صدور بالا و تولیدات متنوع با ارزش افزوده بالا از اولویت ویژه‌ای در راهبرد توسعه اقتصادی و صنعتی کشور برخوردار می‌باشد. با توجه به پیشرفت فزاینده صنعت گاز در جهان و پتانسیل‌های فراوان توسعه کشور در این حوزه ضرورت برنامه‌ریزی در این بخش بیش از پیش رخ می نماید. تحقق این اهداف و توانمندتر ساختن صنعت گاز کشور آنهم در چالش مداوم با رقبای موجود در دنیا مستلزم وجود نیروی انسانی متخصص و کارآمد و تربیت مؤثر مهندسان با قابلیت‌های بالا برای صنعت نفت و گاز می‌باشد.

این شرکت، مجموعه‌ای کارآمد و متخصص می‌باشد که آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مهندسی و طراحی به سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی بالاخص صنایع بالادستی و پایین دستی و صنایع جانبی نفت و گاز اعلام می‌دارد. شرکت طراح انرژی سپنتا در زمینه ارائه خدمات مهندسی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و سایر صنایع زیربنایی کشور مفتخر است که با همکاری چندین شرکت معتبر اروپایی، خدمات مهندسی را با هدف پشتیبانی فنی و تکنولوژیک از صنایع راهبردی و حیاتی کشور با تکیه بر قابلیت‌های کارشناسی را ارائه نماید تا بتواند گامی موثر در راستای مرتفع کردن نیازهای صنایع کشور و پیشرفت این صنعت بردارد و تلاش می‌کند که نهایت رضایت کارفرمایان را جلب نموده و در خدمت صنایع مادر و زیر بنایی کشور باشد.

ادامه مطلب